İçeriğe geç

Nurtepe Mobilya Montaj

Nurtepe Mobilya Montaj
Nurtepe Mobilya Montaj

Yaşam alanlarınız için özenle seçerek satın aldığınız mobilyalarınızın en doğru şekilde kurulumunu gerçekleştiren Nurtepe Mobilya Montaj, hizmet verdiği alanlarda her daim profesyonelliğini konuşturmaktadır. Özellikle son zamanlarda E-ticaret aracılığıyla mobilya satın almak isteyen müşteriler kurulum aşaması konusunda endişeye kapılıyorlar. Çünkü bazen oldukça karmaşık kurulum aşamalarına sahip olan mobilyalar profesyonellik talep etmektedir. Bu nedenle müşterilerin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılayan firmamız, deneyimli marangozlarıyla bu endişeyi ortadan kaldırmaktadır. Kurulumu yanlış yapılan mobilyaları amacına uygun kullanmak zor olduğu gibi mobilyaların yıpranma ve kırılmalara karşı dayanıklılığı da azalmış oluyor. İster normal mobilya montajı isterse de farklı şekillerde tasarlanmış en modern mobilyaların kurulum veya duvara monte edilmesinde Nurtepe mobilya montaj başarılı işler ortaya çıkarmaktadır.

Nurtepe Mobilya Montaj Hizmeti

Nurtepe mobilya montaj firması olarak sadece sıfır mobilya montajı yapmakla yetinmeyerek sizlere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Taşınma veya oda dekorasyonunu değiştirmek nedeniyle büyük hacimli mobilyalarınızın doğru bir şekilde herhangi bir hasar almadan sökülmesini istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir ve demontaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca uzun kullanım sonucunda veya taşınma esnasında yıpranan kırılan mobilyalarınızın da tamiri için firmamızı arayabilir, en iyi marangozlarımızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Metropolümüzün en işlek semtlerinden birinde hizmet veren firmamız müşterilerine anında hizmet verebilecek sayıda personele sahiptir. Bu nedenle bizimle iletişime geçen her bir müşterimizin adresine ivedilikle ilgili ekip arkadaşlarımızı yöneltmekteyiz. Küçük çaplı tamirat işlemlerini bulunduğunuz mekanda uygulayan marangozlarımız daha büyük hasarların tamiri için mobilyalarınızın imalathanemize getirilmesini önermektedir. Büyük küçük her türlü hasarı tamir ederek mobilyalarınıza ilk günkü şıklığını geri kazandıran ekibimiz müşterilerimizi oldukça mutlu etmekteler.

Sıfır ürünlerin montajının yapılması aşamalarında son derece dikkatli davranan Nurtepe Mobilya Montaj ekibi, sürecin daha hızlı ve hatasız işlemesi için pratik çalışma prensibini edinmişler:

  • Öncelikle uygun çalışma alanı hazırlanır. Etraftaki eşyalar herhangi bir zarar görmemesi için kenara alınır.
  • Mobilya kutuları müşterilerin gözü önünde açılarak içeriğinin tam olup olmadığı tespit edilir.
  • Ardından kurulum şeması hızlı bir şekilde incelenir. Çoğu zaman tecrübeli marangoz arkadaşlarımız kurulum şemalarını ezbere biliyorlar.
  • İşlem için gerekli ekipmanlar hazırlanır.
  • Kurulum şemasına uygun bir şekilde dikkatlice montaj veya duvara monte işlemi uygulanır.
  • Kurulum sonrasında tüm mobilyalar kontrol edilir. Hiçbir parça ve vidanın boşta kalmadığından emin olunur. Ayrıca özellikle dolap kapaklarının yerine düzgün yerleşip yerleşmediği tespit edilir.
  • Müşteriye sağlam hasarsız bir şekilde ürün teslim edilir.

Firmamız yaptığı Montaj Hizmeti işlemlerinde sıfır hata ile çalıştığı için müşteri memnuniyetini kazanarak alandan ayrılıyor. Aynı zamanda çözüm odaklı çalışmaya özen gösteren ekibimiz olası aksaklıklara karşı da önlemleri almakta ve beklenmedik durumlar karşısında hızlıca çözüm üretmektedir.

Geniş hizmet alanlarıyla müşterilerine tam donanımlı hizmet sunan Nurtepe mobilya montaj, ev iş yeri ve ofislerinizde kullandığınız her türlü mobilyanın montajını gerçekleştiriyor. Yatak odası takımları, masalar, kurulumu uğraştırıcı olan sandalyeler, oturma grupları, vitrinler, gümüşlükler, kitaplıklar, çocuk odaları takımları, ofis mobilyaları, kış bahçesi mobilyaları vb. birçok ürünün sorunsuz montajını sağlayan firmamız kapsamlı çalışmalar yürütmektedir.

Yaptığı işin sorumluluğunu sonuna kadar üstlenen Nurtepe mobilya montaj, hem kaliteli hizmetiyle hem de bütçe dostu fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Mobilyaların kurulum aşamaları ve sayısı nedeniyle çeşitlilik gösteren fiyat tarifesinde farkı minimuma düşürerek müşterilerimizin memnuniyetini ikiye katlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar firmamızın uzun soluklu çalışmalar yapmasına neden olmaktadır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp