İçeriğe geç

Poligon Mobilya Montaj

Poligon Mobilya Montaj
Poligon Mobilya Montaj

Firmamız 30 yıldır İstanbul’un bütün semtlerine hızlı bir şekilde mobilya montajı konusunda hizmet vermektedir. Her geçen gün hizmet ağını genişleten firmamız, semt semt hizmet sunar. Sarıyer’in semtlerinden biri olan Poligon’da Poligon mobilya montaj olarak çalışmalarına devam etmektedir. Son yıllarda özellikle internetten yapılan mobilya alışverişlerinde montajın yapılabilmesi için profesyonel birine ihtiyaç hissedilmektedir. Biz de firma olarak bu ihtiyacın farkındayız.

Alanında tecrübeli olan ustalarımız montaj işlemlerini hızlı bir şekilde yapar. Hazır ürünlerin montajı her ne kadar kolay gibi görünse de iyi bir usta tarafından yapılmadığında kullanım esnasında mobilyada sorun yaşandığı görülebilir. Bu da mobilyanın çabuk yıpranmasına ve istediğiniz gibi verimli kullanmayacağınız anlamına gelebilir.

Ustalarımız her markaya ve markaların modellerine hâkimdir. Farklı mobilyalar için kullanılacak olan ekipmanlara da sahip oldukları için bütün kurulum işlerini hızlı ve güvenilir şekilde yaparlar.

Poligon mobilya montaj hizmeti veren firmamız, alandaki deneyimli ustalarla çalışır. Profesyonel personelimiz yaptığı işi titizlikle yerine getirir.

 • Kaliteli işçilik
 • Özenli ve dikkatli kurulum
 • Hızlı montaj
 • Müşteri önceliği
 • Kaliteli servis
 • Güvenilir hizmet.

Poligon mobilya montaj ustalarımız aynı zamanda tamir, bakım ve onarım yaptıkları için işlerinde mahirdirler. Farklı arızalar için yeterince donanıma da sahiptirler. Uygun ekipmanla halledemeyecekleri sorun yoktur. Mobilya markasının hiçbir önemi yoktur. Her ürünün montajını ve tamirini kolaylıkla yapan ustalarımızın en önem verdiği hizmet düsturu müşteri memnuniyetidir. Bunun için titizlikle ve özenle çalışırlar.

Bazı mobilyaların montajının usta ellerden geçmesi şarttır. Mutfak dolapları ve gardıroplar, kapıların iyi bir ustanın elinden montajı yapılmazsa zamanla vida yerlerinden gevşeme yapabilir, yerine tam oturtulmayan mobilyalar can güvenliği açısından da risk oluşturabilir. Bu sebeple gerek yeni alınan gerekse evden eve taşınma durumlarında söküp takma işlemleri için kaliteli bir hizmet çok büyük bir ihtiyaçtır. Montaj, ustalık gerektiren bir iştir.

Poligon Mobilya Montaj Hizmeti

Poligon mobilya montaj firması olarak sadece kurulum yapmıyoruz, aynı zamanda mobilyalarını değiştirmek istemeyen, fakat aynı mobilyasını yeni bir görünümle kullanmak isteyen kullanıcılarımıza da yardımcı oluyoruz. Biliyoruz ki zamanla her eşya deformasyona uğrar. Özellikle ahşap mobilyaların bakım ve onarıma daha çok ihtiyacı olur. Aklınıza gelebilecek her mobilya çeşidinin bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz:

 • Masa
 • Sandalye
 • Dolap
 • Koltuk
 • Karyola
 • Kitaplık
 • Vitrin

Tamir ettiğimiz ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Biz işimizi sağlam ve güvenilir yapmayı bir iş prensibi olarak benimsediğimiz için yaptığımız işlerle ilgili de garanti veriyoruz. Ustalarımızın maharetli ellerinin ve tecrübesinin arkasındayız. Mobilyalarınızı ilk günkü gibi sağlam kullanmak istiyorsanız ustalarımızdan mutlaka yardım alın.

Bu hem hatırası olan eşyaların tekrar kullanıma kavuşturulması hem de tamirat işleminin daha uygun bir maliyet getirmesi için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Poligon mobilya montaj firmamız, en üst düzeyde montaj hizmeti anlayışıyla en iyi ustalarla çalışır. Mobilyalar markalara göre yapı ve çeşitlilik açısından birbirinden farklıdır. Her bir işlem özen ve titizlik ister. Firmamız sadece montaj hizmeti vermekle kalmaz. Aynı zamanda mobilyaların tamirat işlemlerini de yapan profesyonel elemanlarımız en kaliteli işi çıkarmak için elinden gelenin en iyisini yapar.

Yaptığımız bu kaliteli hizmete karşılık da uygun fiyat politikası izleriz. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti birinci sırada yer alır. Her ne kadar bazı kriterlere dikkat etsek de en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Ustalarımız mobilyanın türü, nasıl bir işlem yapılacağı ve adres mesafesi gibi unsurları değerlendirerek en makul bedeli belirlerler.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp