İçeriğe geç

Seyrantepe Mobilya Montaj

Seyrantepe Mobilya Montaj
Seyrantepe Mobilya Montaj

Ev, ofis ve iş yerlerimizde kullanım alanımızın dekorasyonu ve ihtiyaçlarımızı karşılama açısından mobilyalar oldukça önemli unsurlardır. Yaşam alanlarının amacına uygun mobilyalarla dekore edilmesi zamanı bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların başında mobilyaların doğru montajı meselesi geliyor. Özellikle internet üzerinden alınan mobilyalar genelde demonte bir şekilde müşteriye ulaşmakta ve kurulumu müşteriyi oldukça endişelendirmektedir. Tüm bu sorunların aradan kalkması, müşterilerin kaliteli hizmet alması için nitelikli, deneyimli, alanında uzman ekibiyle hizmet veren Seyrantepe Mobilya Montaj, faaliyete başladığı ilk günden hatasız hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Birçok farklı marka ürünlerin montajı ve kurulumunda müşterilere profesyonel hizmetler sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı ve çözüm üretici niteliğiyle sürekli gelişip büyümektedir.

Seyrantepe mobilya montaj olarak müşterilerimize birçok alanda hizmet sunmaktayız:

  • Mobilya montaj ve kurulum
  • Demontaj
  • Kırılan mobilyaların tamiri
  • Kaybolan veya kullanılamaz durumda olan parçalar yerine orijinal yedek parça tedariki

Firmamız sadece Montaj Hizmeti ve ya kurulum işlemlerini gerçekleştirmekle yetinmeyip aynı zamanda taşınma esnasında veya oda dekorasyonlarının değiştirilmesi zamanı demontaj hizmetini de yüksek performansla müşterilerine sunmaktadır. Mobilyaların sökümü zamanı oldukça dikkatli davranan ekibimiz herhangi bir hasar oluşmaması için önlemleri almakta ve hatasız çalışmaktalar. Ayrıca önceden mobilyaların mevcut durumunu inceleyen ekiplerimiz varsa çizik kırık veya çatlaklarla ilgili bilgiyi müşteriyle paylaşarak hizmet sonrası oluşabilecek anlaşmazlıkların karşısına geçmiş oluyorlar.

Zamanla kullanım sonucunda kırılan çatlayan mobilyalara önceki görüntüsünü kazandırmak isteyen müşterilerimiz Seyrantepe mobilya montaj firmamıza gönül rahatlığıyla müracaat edebilirler. Talep üzerine adresinize gelen marangozlarımız mobilyalarınızı detaylı bir şekilde incelemekte, yerinde tamir mümkün olduğu zaman onarımı gerçekleştirmekteler. Daha büyük hasarların oluşması durumunda ise mobilyalarınız dikkatli bir şekilde imalathanelerimize getirilerek onarımı gerçekleştirilmektedir.

Tamir esnasında kurtarılması mümkün olmayan parçalar firmamız tarafından tedarik edilmekte ve müşterilerimizin tam memnuniyeti sağlanmaktadır. Verdiğimiz her bir hizmetin kusursuz olmasına oldukça özen gösterdiğimiz için uyguladığımız tüm işlemlerde başarı elde etmekteyiz.

Seyrantepe Mobilya Montaj Hizmeti

Bazen basit gibi dursa da alınan mobilyaların içerisinden kurulumu için birçok parça ve vidalar çıkmakta ve doğal olarak bu durum müşterilerin kafasını karıştırmaktadır. Bu nedenle Seyrantepe mobilya montaj, istediğiniz türde mobilyanın şemasına uygun şekilde kurulumunu gerçekleştirmektedir. Yatak odası, yemek odası, çocuk odası takımları, oturma grupları, mutfak dolapları, raylı dolaplar, ofis mobilyaları, kış bahçesi mobilyaları gibi birçok çeşitte mobilyaların kullanma kılavuzuna uygun bir şekilde kurulumunu gerçekleştirerek uzun ömürlü kullanımlarına olanak sağlıyoruz. Mobilyanızı kullanacağınız alanın boyutuna ve biçimine uygun dekorasyon fikirlerini de siz müşterilerimize sunarak alanlarınızın daha kullanışlı ve geniş görünmesine vesile oluyoruz.

Mobilya montaj, kurulum ve tamirat işlemlerinin her birinde müşteriye tam güvence veren Seyrantepe mobilya montaj, üstlendiği tüm görevlerin sorumluluğunu da üzerine almaktadır. Öncelikle sıfır hata odaklı çalışma prensibiyle hizmet veren marangozlarımız olası aksi durumlara karşı hazırlıklı olmakta ve hızlı çözüm üretme yetenekleriyle harekete geçmekteler. Bu nedenle mobilyanız sıfır olsun veya olmasın bize teslim ettiğiniz şekilde hiçbir hasar almadan kurularak talebiniz karşılanmaktadır.

Aynı zamanda sunduğumuz tüm hizmetlerde uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin beğenisini toplamaktayız. Yüksek kaliteli hizmeti firmamız güvencesiyle ve uygun fiyatla alan müşterilerimiz bir sonraki mobilya alışverişleri sonrası veya taşınma sırasında bizi gönül rahatlığıyla seçmekteler. Talep üzerine hizmet verdiğimiz bölgenin tüm mahallelerine gitmekteyiz. Güvenirliğimizi kanıtladığımız, Seyrantepe mobilya montaj hizmet kalitemizi her geçen gün artırdığımız için daima büyüyüp gelişmekte ve donanımlı ekibimizle bir anda birçok müşteriye hizmet vermekteyiz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp