İçeriğe geç

Sütlüce Mobilya Montaj

Sütlüce Mobilya Montaj
Sütlüce Mobilya Montaj

Sütlüce mobilya montaj hizmeti siz saygı değer müşterilerimize profesyonel bir şekilde sunulmaktadır. Tüm mobilyalarınız en iyi ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. En ekonomik fiyatlar ile siz değerli müşterilerimizin tüm mobilya montaj işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde hallediyoruz.

Firmamız Montaj Hizmeti alanında son derece profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde hizmet veren pek çok montaj firması vardır. Ancak Montaj Hizmeti firmamız tüm ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Bazı Sütlüce mobilya montaj firmaları müşterilerine ilk etapta güzel vaatlerde bulunduktan sonra vermiş oldukları sözleri yerine getirmemektedir. Bundan ötürü mağduriyetler yaşanmaktadır.

Tam da bu noktada firmamız ön plana çıkmaktadır. Bizler montaj hizmeti firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin her zaman arkasında duruyoruz. Garantili bir şekilde hizmet vererek mobilyalarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sütlüce Mobilya Montaj Hizmeti

Montaj Hizmeti firmamız Sütlüce mobilya montaj hizmetleri ile;

  • Yatak odası
  • Salon
  • Oturma odası
  • Mutfak
  • Banyo
  • Çocuk odası
  • Genç odası
  • Antre mobilyaları
  • Ofis ve diğer mobilyaların kurulumunu ve ihtiyaca göre tamirini yapar.

Kitaplık, baza, gardırop, mutfak masası, vitrin, konsol, yemek masası, koltuk, kanepe, gömme dolaplar, banyo dolapları ve tv üniteleri gibi önemli mobilyalar demontaj yapılarak paketlenip, yeniden kurulum ve montajı firmamız tarafından özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ve uyumlu malzeme torbası garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler için bu çok zahmetli bir hal alabilir. Firmamız kaliteli montaj ve demontaj hizmeti sunarak sizi bu zahmetli işlerden kurtarmaktadır. İşlemlerimizi titiz bir şekilde gerçekleştirerek eşyalarınıza ve çevreye zarar vermemeye çalışıyoruz. Alınması gereken tüm tedbirleri alarak herhangi bir sıkıntı çekmemenizi sağlıyoruz.

Mobilyalar en çok onarım ve bakım isteyen eşyaların başında yer alır. Ayakların kırılması, dolap kapaklarının raydan çıkması ve menteşe gevşemesi gibi pek çok problem, eşyanızın işlevlerini yerine getirmesine engel olur. Bu sebeple tamir gerektirecek sorunlar ortaya çıktığı anda firmamız ile görüşmeniz gerekmektedir.

Eskiyen eşyalar, sektörde bulunan ve kendi yapılarına uygun parçalar kullanılarak yenilenir. Bir mobilyaya, orijinalinde yer alan parça çıkarılıp yenisi takılacak ise, kaliteye çok dikkat etmek gerekir. Sütlüce mobilya montaj servisi problemleri tamamen ortadan kaldırdığı hizmeti ile uzun vadede ciddi tasarruflar ortaya çıkarır. Uzun seneler tekrar arızalanmayan eşyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mobilya arızaları arasında belki de en çok meydana gelen cam kırılmasıdır. Sehpa, vitrin ve masa gibi ürünlerde tasarım amaçlı cam kullanılabilir. Bunun yanı sıra zamanla yıpranan ve aşınan metal destekli bağlantı parçaları da eşyanızın yapısını hemen bozabilir. Mekanizma arızalarının ve gövdede ortaya çıkan arızaların giderilmesi esnasında; badana, boyama ve zımparalanma işlemleri de yapılabilir.

Baza gibi farklı işlevlere sahip olan eşyalarda tamir hizmetinin vakit kaybetmeden sunulması gerekir. Baza, kilit sistemi çalışmadığı takdirde düşerek ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Bazalarda yer alan amortisörlerde oldukça önemli bir görevi yerine getirir. Kapak kısmının açık halde durmasını sağlayan amortisörde ortaya çıkan sorunlar en kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmalıdır. Sütlüce mobilya montaj hizmetlerimiz ile evinizi tehlikelerden uzak güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçmektir.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp