İçeriğe geç

Ünalan Mobilya Montaj

Ünalan Mobilya Montaj
Ünalan Mobilya Montaj

Günümüzde birden fazla mağaza bulunuyor. Bunlardan bazısı e-ticaret ile ürünlerini satıyor. Böylece daha uygun fiyatlar üzerinden satın alınıyor. Böyle olunca mobilyaların kurulumu büyük sorun oluşturabiliyor. Bazı mobilyaların insanlar kendi evlerinde montajını yapmaya çalışsalar da sıkıntı yaratacak problemler ortaya çıkabiliyor. Ya mobilyaların montajı yanlış yapılıyor ya da sağlam bir montaj yapılamıyor. Bu şekilde alınan mobilyaların hasar görmesine de neden olabiliyor. Ama böyle problemler ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Mobilya montaj için firmalar bulunmaktadır. Ünal Mobilya Montaj olarak bizler bu konuda hizmetler sağlıyoruz.

Mobilyalarınızı usta çalışanlarımız ile monte ediyor, sağlam bir şekilde kullanıma hazır ediyoruz. Bilgi ve tecrübe birikimine sahip ekibimiz müşterileri için kaliteli hizmetler yapmaktadır. İstediğiniz her an bizler ile iletişime geçerek mobilya montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ile her zaman daha fazla özenle hizmetler yapıyor ve bunun için çalışmalar sürdürüyoruz.

Mobilyaların internet üzerinden satın aldıktan sonra büyük bir sorun yaşayabilirsiniz. Mobilyaların monte edilmesinde neyi, nasıl, nereye takılacağını bilmeyerek uzun vakit kaybı yaşar ve bunun stresini yaşayacak olabilirsiniz. Fakat tüm bunlara gerek kalmadan tek bir tık ile montaj hizmeti hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda Ünalan Mobilya Montaj ailesi olarak tecrübeli ekibimiz ile hizmetler sağlamaktayız. Birçok mobilya montajı yapmaktayız. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz:

  • Mutfak dolabı
  • Raylı dolap kurulumu
  • Şifonyer montaj
  • TV ünitesi
  • Yatak odası kurulumu
  • Gardırop kurulumu
  • Çocuk ve genç odası kurulumu gibi daha da fazla içerikler ile mobilyalarınızın kurulumunu yapmaktayız.

Her türlü alanda deneyimli ekiplerimiz ile hizmetler veriyoruz. Bizler ile 7/24 iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ünalan Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilyalarınızın yanlış kurulumu sonucu hasar görebilmektedir. Ya da taşınma sırasında, nakliye edilirken hasar görmesi gibi problemler mutlaka başımıza gelebilmektedir. Bir bütçe ile alınan mobilyalarınızın hasar görmesi can sıkıcı bir durum olabiliyor. Fakat tüm bunlar için mobilya tamir hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Firmamız Ünalan Mobilya Montaj olarak tüm tamir hizmetlerini sağlamaktayız. Yıpranmış, hasar görmüş mobilyalarınız için artık değişim vakti geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu bakımdan bizler gereken hizmetleri sağlıyoruz. Tamir edilmesi gereken mobilyalar için neler yapılacağını usta bir göz ile tespit edilir. Sonrasında gereken malzemeler ile orijinalini aratmayacak şekilde tamir işlemini bitirir, son bir kez kontrol edip kullanıma hazır duruma getiririz. Alanında ustalaşmış çalışanlarımız sizlerin isteklerini çok kolay bir şekilde anlayarak, gereken planlamalar ile mobilyalarınızın tamiriniz yapar.

Mobilyalarınızı internet üzerinden aldığınızda montajlarında yaşayacağınız problemleri kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Kendinizde bu mobilyaların montajını yapabilirsiniz. Fakat büyük mobilyaların montajı oldukça zor olabiliyor. Bu konuda en iyi mobilya montaj ekibinden gereken hizmetleri tek bir tık ile alabilirsiniz. Ünal Mobilya Montaj ekibi olarak sizler için uygun şartlar altında hizmetlerimizi sağlıyoruz. Ayrıca uygun fiyatlar ile de bütçe dostu hizmetler sunuyoruz. Ürünün büyüklüğüne, yapısına, ağırlığına göre fiyatlarda değişiklik gösterebilmektedir.

Bazı mobilyaların montajı özellikle bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu konuda usta ve tecrübeli ekibimiz ile kolayca bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fiyatlar konusunda uygun rakamlar üzerinden hizmetler sağlıyoruz. Bu konuda net bir rakam vermemiz mümkün olmayacaktır. Ürünün yapısı, büyüklüğü gibi unsurlar fiyatları etkileyecektir. Ünal Mobilya Montaj ailesi olarak sizler için uygun fiyatlar üzerinden hizmetler sunuyoruz. Dilerseniz bizler ile iletişime geçebilir, detaylı bilgiler alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini gözeterek hizmetler yaptığımızı belirtmek isteriz. Tecrübeli ekiplerimiz sizler için uygun fiyatlar ile kaliteli işler çıkartacaktır.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp