İçeriğe geç

Yeşilyurt Mobilya Montaj

Yeşilyurt Mobilya Montaj
Yeşilyurt Mobilya Montaj

Yeşilyurt mobilya montaj hizmetlerimizle bölgemiz genelinde mobilyalarınıza dair her türlü gereksinimde yanınızda yer alıyoruz. Bütün konutlarda, işyerlerinde, işletmelerde, evlerde, yurtlarda ve diğer alanlarda mobilyalar olmazsa olmaz malzemeler arasındadır. Bazıları demirbaş bazıları portatif olarak her zaman kullanılmaya devam etmektedir.

Mobilyaların güvenli kullanımı için en temelde montajlarının iyi yapılması gerekir. Montajı iyi yapılmayan bir mobilyayı kullanabilmek imkansızdır. Doğru ve eksiksiz montajı yapılmayan bir mobilya öncelikle kendisi için risk oluşturur. Düşme, devrilme gibi durumlarda bütün bir mobilya parçaları zarar görebilir.

Montajı iyi yapılmamış mobilya bulunduğu ortamdaki diğer eşyalar ve can güvenliği için de risktir. Ansızın devrilecek, yıkılacak bir mobilya etrafına zarar verebilir. Bu nedenle taşındığınızda, yerini değiştirdiğinizde, satın alındıktan sonra ya da herhangi bir darbeye maruz kaldığında mobilyanın montajı eksiksiz şekilde yapılmalıdır. Yeşilyurt mobilya montaj hizmetlerimizle yıllardır olduğu gibi bugün de kusursuz çözümler üretiyor, mobilyalarınızın her türlü montajını, demontajını başarıyla yapıyoruz.

Yeşilyurt mobilya montaj hizmetlerimiz kapsamında çok geniş bir hizmet sağlayabiliyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde ve diğer bütün alanlarınızda kullanacağınız her türlü mobilyanın montajında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilyurt genelinde her nerede olursanız olun bir telefon kadar yakınınızda yer alıyor. En acil mobilya montaj servisi gereksinimlerinizde dakikalar içinde adreslerinize gelerek yardımcı olmayı başarıyoruz. Günün her saatinde hızlı şekilde hizmetlerimize ulaşabilmeniz için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Sadece hızlı değil, aynı zamanda kaliteli çözümlerin de değişmeyen adresi oluyoruz. Alanında uzman, deneyimli, kendini sürekli geliştiren, en son yeniliklerden haberdar ustalarımızla mobilyalarınızın montajını yapıyoruz. Ayrıca işlerimizde en iyi markaların en modern ekipmanlarını kullanıyoruz. Bütün mobilya markalarında ihtiyaç olarak alet, edevat, hırdavat malzemeleri, el aletleri gibi donanımlarımızla çalışıyoruz. Böylece kaliteli mobilya montaj hizmeti de sunmayı başarıyoruz. Başta şunlar olmak üzere bütün mobilyalarınız için montaj, demontaj hizmeti sağlıyoruz:

 • Gardırop
 • Baza
 • Kitaplık
 • TV ünitesi
 • Vestiyer
 • Ders çalışma masası
 • Yemek masası
 • Sehpa
 • Bilgisayar masası
 • Konsol
 • Banyo dolabı
 • Makyaj masası
 • Mutfak dolabı
 • Koltuk
 • Yatak
 • Sandalye.

Yeşilyurt Mobilya Montaj Hizmeti

Yeşilyurt mobilya montaj servisi ihtiyacınız her zaman olabilir. Kimi zaman çok acil bir kurulum ya da sökme gerekebilir. Bu nedenle mobilya montaj servisinin her zaman ulaşılabilir olması gerekir. Bizler bölgemizin her neresinde olursanız olun daima en yakın Yeşilyurt mobilya montaj servisi olarak öne çıkıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz ve acil montaj ihtiyacınızı belirttiğiniz anda harekete geçerek dakikalar içinde belirteceğiniz adrese ulaşıyoruz. Mobilyalarınızın montajını deneme, yanılma yöntemiyle değil, doğrudan ön inceleme sonrasında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hiçbir biçimde mobilyalarınıza zarar vermeden, hiçbir parçanın, aksesuarın ya da hırdavat ürününün kaybolmasına mahal bırakmadan ürününüzü kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Özellikle internetten alınan mobilyalarda montaj oldukça karmaşıktır. Her marka kendine özgü bir üretim politikası izlemekte, buna göre de ürünlerin montaj detayları değişmektedir. Uzman personellerimiz IKEA, Tekzen, Koçtaş gibi en çok tercih edilen mobilya alışveriş mağazalarının ürünlerini başarıyla monte edebilmektedir. En karmaşık montajların dahi kolaylıkla üstesinden gelebilmektedir.

Mobilya montaj firmamız hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümleriyle öne çıktığı gibi uygun Yeşilyurt mobilya montaj fiyatlarıyla da fark yaratmaktadır. Mobilya montaj fiyatlarımız mobilyanızın türüne, büyüklüğüne, montajının zorluk seviyesine, aciliyetine vs. göre değişmektedir. Her durumda firmamız en uygun fiyatlarla öne çıkmaktadır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşabilir, vereceğiniz detaylara göre mobilya montaj fiyatı alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp