İçeriğe geç

Zeytinburnu Mobilya Montaj

Zeytinburnu Mobilya Montaj
Zeytinburnu Mobilya Montaj

Yaşadığımız alanların düzgün bir dekorasyona sahip olması her zaman motive edici bir etkiye sahiptir. Mobilyalar ise dekoratif ve göze hitap eden bir ortam oluşturmak için en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Mobilya seçiminde genellikle konfor ve şıklığı bir arada sunan ürünler tercih edilmektedir.

Günümüzde çoğu internet sitesinde satışı gerçekleşmekte olan birçok mobilyalar mevcuttur. Sipariş verilen bu mobilyalar genellikle müşterinin hizmetine parça parça olarak gelir. Mobilya satışını gerçekleştiren bu firmalar, mobilya montajlarını müşterinin eline bırakmaktadır.

Firmamız olarak Zeytinburnu mobilya montaj hizmetleri ile müşterilerimizin parça parça olan bütün mobilyalarının montajlarını kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Olası depremlere karşı can güvenliğinizi korumak için dilerseniz montajı yapılan mobilyalarınızı istediğiniz duvara sabitlemekteyiz.

Mobilya montaj sektöründe tam 30 yıldır siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile kendimizi daha çok geliştirmekte ve bulunduğumuz sektördeki yeni firmalara da öncülük etmekteyiz.

Mobilya montajı puzzle parçaları gibidir. Eğer ki mobilyanın parçaları olması gereken yere yerleştirilmezse bu durum hem mobilyanızın zedelenmesine hem de işlevini gerçekleştirememesine sebep olmaktadır. Bu yüzden mobilya montajı konusunda yeterli bir bilgiye sahip değilseniz işi uzmanına bırakmalı ve bir mobilya montaj firmasından yardım almalısınız.

Zeytinburnu Mobilya Montaj Hizmeti

Zeytinburnu mobilya montaj alanında siz değerli müşterilerimize özel kaliteli ve güvenli bir montaj hizmeti sunabilmek adına daima alanında profesyonel çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Montajı gerçekleştirilecek olan mobilyalarınızın ölçülerine göre ve mobilyanızın türüne göre fiyat seçeneklerimiz değişiklik göstermektedir. Her türlü mobilyaların montaj işlemini gerçekleştiren firmamız daima ekonomik ve bütçe dostu bir fiyat seçeneği sunmaktadır.

Firmamızı tercih ettiğiniz an evinize ya da ofisinize alanında profesyonel çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Montajı yapılacak olan mobilyanız öncelikle incelenmekte ve eksik bir parçasının olup olmadığı kontrol edilmektedir. Mobilyanız ile ilgili herhangi bir sorun olmadığı taktirde montaj hizmeti işlemi güvenli ve kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Zeytinburnu mobilya montaj olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına daima kalite standartlarına uygun bir hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetimiz genellikle şu şekilde yürütülmektedir:

● İlk olarak çalışma alanı hazırlanır.

● Mobilyanıza ait olan bütün kutular açılır ve parçalarda bir eksiklik olup olmadığı tespit edilir.

● Montajlama planı yapılır

● Gerekli ekipmanlar hazırlanır

● Mobilyanızın montajı güvenli bir şekilde tamamlanır

Mobilya montajı sabır ve disiplin gerektiren bir iştir. Düzgün ve özenli bir şekilde monte edilmemiş olan mobilyalarınız:

● Kırılma ve zedelenme gibi hasarların meydana gelmesine sebep olabilir.

● Sağlam olmadığı için gerekli konforu sunamaz.

● Üzerinize devrilebilir ve sakatlanmalara sebep olabilir.

Zeytinburnu mobilya montaj alanında değerli müşterilerimizi daima memnun edebilmek adına daima titiz ve disiplinli bir montaj hizmeti sunmaktayız. Her türlü mobilyanın montaj işlemi, mobilya hangi odaya ait ise müşterilerimizin isteğine bağlı olarak genellikle yerinde monte edilmektedir. Mobilyalarınızı yerinde montajlamanın da faydaları vardır. Yerinde montajlanan mobilyalar taşıma işlemi gerektirmez. Bu da zamanınızdan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Bütçe dostu fiyatları ve kaliteli hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek firmamızın öncelikleri arasındadır. Güvenilir ve profesyonel bir firmadan yardım almak istediğiniz zaman bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp