İçeriğe geç

Zincirlikuyu Mobilya Montaj

Zincirlikuyu Mobilya Montaj
Zincirlikuyu Mobilya Montaj

Zincirlikuyu mobilya montaj hizmeti sayesinde yaptığınız masraflar boşa gitmez ve yeni bir eşya satın almak mecburiyetinde kalmazsınız. Profesyonel kurulum süreci sayesinde ileri zamanlarda arızalar ile karşılaşma olasılığınız ciddi oranda azalır. Firmamız, Zincirlikuyu’da yer alan evinize gelerek sorunlu mobilyalarınızı en kısa süre içerisinde onarır ve size uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfi sunar.

Çocuk odası ve yatak odasının yerlerini değiştirmek ya da çocukların odasını ayırmak gibi işlemler esnasında şifonyeri, dolapları sökmeden taşımanız çok zor olacaktır. Buna rağmen inatla eşyalarınızı sökmeden taşımaya çalıştığınızda; dolaplarınızın aynalarını kırabilir, çizilebilir ya da parkelerinizin çizilmesine sebep olabilirsiniz. Montaj Hizmeti olarak bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı dakikalar içerisinde sökerek istediğiniz odaya monte ediyoruz. Aynı zamanda tercihinize göre odada yer alan eşyalarda ya da yeni aldığınız eşyalara göre yer değişikliği yapıyoruz.

Zincirlikuyu mobilya montaj hizmetinde önemli olan işin en güzel şekilde yapılmasıdır. Yapılan iş fark etmeksizin uzun süre boyunca dayanabilecek şekilde müdahaleler ile eşyalar, her türlü zorlu koşula karşı dayanıklı hale getirilmelidir. Yapılan işlemler esnasında görevli olan kişiler yeterli deneyime sahip değil ise mobilyaların çizilmesine ya da suntaların çizilmesine sebep olabilirler. Firmamız bünyesinde çalışan kişilerin her biri gerekli donanıma ve deneyime sahip olan kişiler olduğu için bu tarz problemlerin ortaya çıkmasına mahal verilmemektedir.

Mobilya montaj hizmetlerinde temizlik de oldukça önemlidir. Hijyenin sağlanması için tamir ya da montaj yapılan alanda ortaya çıkan tozlar temizlenmektedir. Strafor köpük gibi malzemeler ve mobilyaların kutuları gibi şeyler ev sahibinin istediği şekilde ortadan kaldırılır ve evde düzenli bir görünüm oluşturulur.

Zincirlikuyu Mobilya Montaj Hizmeti

Zincirlikuyu mobilya montaj işlemlerinde en çok hatalı yapılan ve ihmal edilen işlemlerden biri menteşe montajıdır. Menteşe dolapların kolayca açılıp kapanmasını sağlar ve bu işlem dolaplar için yapılmaktadır. Dolap montajının hatalı yapılması nedeni ile kapak yerinde durmaz ve düşer. Son zamanlarda raylı dolaplar da sık sık tercih edilmektedir. Bu tür mobilyalarda kapak rayın üzerinde hareket eder. Kapak raydan çıkarsa dolap açık kaldığı zamanlarda dağınık bir görünüm oluşur ve yastıklarınız, çarşaflarınız ve kıyafetleriniz kire, toza maruz kalır. Bu sebepten ötürü dolap montajı dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir.

Zincirlikuyu mobilya montaj ustalarımız, bir kısmı masa bir kısmı kitaplık olan çalışma masalarının da kurulumunu gerçekleştirir. Bu tip ürünler çoğunlukla çocuklar tarafından tercih edileceği için montajı ayrı bir önemlidir. Özellikle kitaplık kısmı masanın üstünde yerleştirilen ürün modellerinde, masa ve kitaplık arasındaki bağlantı düzgün bir şekilde yapılmazsa devrilebilir. Bu durum da ciddi yaralanmalarda neden olur. Mobilya kurulum konusunda firmamıza inandığınız takdirde ailenizin her bir üyesi, evde yer alan eşyaları sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

Zincirlikuyu mobilya montaj kurulum fiyatları tercih etmiş olduğunuz firmadan firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Montaj Hizmeti olarak her zaman uygun fiyatlar ile montaj, demontaj ve tamir hizmeti vererek sizleri çok mutlu ediyoruz. Pek çok kampanya düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için;

  • Telefon numaralarımızdan bizi arayabilir,
  • WhatsApp hattımıza mesaj atabilir,
  • İstanbul’da bulunan ofisimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Tarafınıza hızlıca dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz Zincirlikuyu mobilya montaj ile ilgili sizlere yardımcı oluyor, aklınıza takılmış olan soruları teker teker yanıtlıyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Telefon
× WhatsApp